• 1 z 2
 

Umělé zranění Upíří kousnutí (bez latexu)

 
Dostupnost 1-2 týdny
Můžeme doručit do
6.6.2022
169 Kč
139,67 Kč bez DPH
   
Kód produktu SF44970
Kategorie Make-up, umělá zranění a speciální efekty na Halloween
 

Rozhodli jste se jít na párty za upíra, kterého právě jiný čerstvě přeměnil ve svého druha nebo jdete za zombie, co zemřela po vysátí upírem? V tom případě budete potřebovat provesionální make-up upíří kousnutí na své krční tepně. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

• profesionální make-up - autentický vzhled
• jednoduchá aplikace jen pomocí vody
• netoxické - bezpečné pro alergiky, neobsahuje latex


NÁVOD:
Připrava: Před aplikací zranění se ujistěte, že je pokožka v místě nanesení čistá a suchá. Pohlídejte, aby se vám při aplikaci nedostaly pod zranění vlasy.

  1. Otevřete balení s umělým zraněním odtržením plastového obalu od kartonového. Vyjměte zranění a sloupněte ochrannou fólii se zraněním od lepicí vrstvy.
  2. Otočte zranění směrem dolů a nalepte na lepicí vrstvu. Případné vzduchové bubliny vytlačte směrem od středu ke kraji.
  3. Opatrně vystřihněte zranění. Dejte pozor, abyste zranění neprostřihnuli. Aby se zranění podařilo co nejlépe umístit, podržte jej po vystřižení proti světlu a obkreslete tvar zranění na zadní stranu lepicí vrstvy.
  4. Pro nanesení sloupněte čistou ochrannou fólii, zranění přiložte na pokožku a pevně přitiskněte. Pomocí houbičky naneste vodu na papír s lepicí vrstvou.
  5. Naposledy na zranění zatlačte a přidržte 30s. Potom papír s lepicí vrstvou opatrně sloupněte a voilà, zranění je na místě :) Případné nepřilepené okraje přitlačte navlhčeným prstem. Pro autentický vzhled zranění dolaďte umělou krvílíčidly dle vlastních představ.


Odstranění: Před odstraněním zranění nejprve teplou vodou smyjte líčidla a umělou krev. Poté opatrně od krajů sloupněte zranění z pokožky a zlikvidujte jej. Použijte dětský olej pro odstranění případných zbylých stop po zranění. Nakonec očistěte pokožku ručníkem namočeným v teplé vodě, pro odstranění případných zbytků lepidla. Nepoukoušejte se pokožku opakovaně drhnout, mohlo by dojít k poškození pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: