Doprava a poštovné

Způsob dopravy:

Cena:

Dodání:

Kurýr GLS 99 Kč (dobírka +39 Kč) 1-2 prac. dny
GLS ParcelShop (osobní odběr) 69 Kč (dobírka +39 Kč) 1-2 prac. dny
Zásilkovna (osobní odběr) 69 Kč (dobírka +39 Kč) 2-5 prac. dní
Kurýr GLS Slovensko € 6 (pouze bezhotovostně) 3-5 prac. dní

 

Úhrada objednávek do 300 Kč probíhá pouze bezhotovostně.
Při nákupu nad 2500 Kč doručení po ČR zdarma.

Kurýr GLS

(99,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Kurýr GLS doručí Váš balík následující pracovní den po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se Vám zásilku doručit následující pracovní den.

Kurýrovi GLS můžete dobírku uhradit v hotovosti i kartou.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.


Zásilkovna

(69,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Objednávky přijaté do 12:00 odesíláme následující pracovní den. Zásilka pro Vás bude do 5 pracovních dnů připravena k vyzvednutí.


Kurýr GLS SLOVENSKO

(€ 6,-)

Kurýr GLS doručí Váš balík do 5 pracovních dní po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se Vám zásilku doručit následující pracovní den.

Úhrada objednávek na Slovensko probíhá bezhotovostně přes platební bránu nebo klasickým bankovním převodem.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.


 

Pokud Vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytl problém při jejím doručování, kontaktujte nás prosím na lince (+420) 606 868 686 nebo na e-mailové adrese info@partyon.cz.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich používáním.