Doprava a poštovné

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci není dočasně možné zvolit doručení na Zásilkovnu ani úhradu na dobírku. Zaplacené objednávky odesíláme tak, abyste je bez obav obdrželi ve slíbených termínech. Doporučujeme hradit bezhotovostně, kde to jen půjde, abyste snížili riziko přenosu nákazy. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně štěstí a pevné zdraví!

Způsob dopravy:

Cena:

Dodání:

Kurýr GLS 99,- Kč 1-5 prac. dny
Zásilkovna (osobní odběr) 69,- Kč dočasně nejde zvolit
Česká pošta - Balík Do balíkovny 69,- Kč 1-5 prac. dny
Česká pošta - Balík Do ruky 115,- Kč 1-5 prac. dny
Česká pošta - Balík Na poštu 109,- Kč 1-5 prac. dny
Kurýr GLS Slovensko € 6,- (bezhotovostně) 3-8 prac. dní

 

Úhrada objednávek do 300 Kč probíhá pouze bezhotovostně.
Při nákupu nad 2500 Kč doručení po ČR zdarma.

Kurýr GLS

(99,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Kurýr GLS doručí Váš balík následující pracovní den po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se Vám zásilku doručit následující pracovní den.

Kurýrovi GLS můžete dobírku uhradit v hotovosti i kartou.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.


Zásilkovna

(69,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Objednávky přijaté do 12:00 odesíláme následující pracovní den. Zásilka pro Vás bude do 5 pracovních dnů připravena k vyzvednutí.


Česká pošta

Balík Do ruky (115,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Česká pošta garantuje doručení přímo do ruky na Vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS i e-mail Vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Pokud Vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na Vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na Vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.

Balík Na poštu (109,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Vyberte si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout.

Balík Do balíkovny (109,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Vyberte si z 222 specializovaných výdejních míst Balíkovna po celé ČR. Balík Do balíkovny pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Pro vyzvednutí balíku můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky (obdržíte emailem a v SMS) a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete zároveň uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit balíkovnu, kde si chcete zásilku vyzvednout.


Kurýr GLS SLOVENSKO

(€ 6,-)

Kurýr GLS doručí Váš balík do 5 pracovních dní po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se Vám zásilku doručit následující pracovní den.

Úhrada objednávek na Slovensko probíhá bezhotovostně přes platební bránu nebo klasickým bankovním převodem.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.


 

Pokud Vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytl problém při jejím doručování, kontaktujte nás prosím na lince (+420) 606 868 686 nebo na e-mailové adrese info@partyon.cz.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich používáním.