Doprava a poštovné

Způsob dopravy:

Cena:

Dodání:

Kurýr GLS 99,- Kč (dobírka +39,- Kč) 1-3 dny
Česká pošta - Balík Do ruky 115,- Kč (dobírka +39,- Kč) 1-4 dny
Česká pošta - Balík Na poštu 109,- Kč (dobírka +39,- Kč) 1-4 dny

 

Při nákupu zboží nad 1.500 Kč získáte POŠTOVNÉ ZDARMA! 

 

Kurýr GLS

(99,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Kurýr GLS doručí váš balík následující pracovní den (v období Listopad - Prosinec se může doručení zpozdit) po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se vám zásilku doručit následující pracovní den.

Kurýrovi GLS můžete dobírku uhradit v hotovosti i kartou.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.

 

Česká pošta

Balík Do ruky (115,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Česká pošta garantuje doručení přímo do ruky na vámi zvolenou adresu již následující pracovní den (v období Listopad - Prosinec se může doručení zpozdit) po podání zásilky. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.

Balík Na poštu (109,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Vyberte si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den (v období Listopad - Prosinec se může doručení zpozdit) po podání zásilky. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout.

 

Pokud vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytl problém při jejím doručování, kontaktujte nás prosím na lince +420 608 500 703 nebo na e-mailové adrese info@partyon.cz.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich používáním.