Doprava a poštovné

Způsob dopravy:

Cena:

Dodání:

Kurýr GLS 99 Kč (dobírka +39 Kč) 1-3 prac. dny
Zásilkovna (osobní odběr) 69 Kč (dobírka +39 Kč) 2-5 prac. dní
Česká pošta - Balík Do balíkovny 69 Kč (dobírka +39 Kč) 1-4 prac. dny
Česká pošta - Balík Do ruky 109 Kč (dobírka +39 Kč) 1-4 prac. dny
Česká pošta - Balík Na poštu 99 Kč (dobírka +39 Kč) 1-4 prac. dny
Kurýr GLS Slovensko € 6 (pouze bezhotovostně) 3-6 prac. dní

 

Úhrada objednávek do 300 Kč probíhá pouze bezhotovostně.
Při nákupu nad 2500 Kč doručení po ČR zdarma.

Kurýr GLS

(99,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Kurýr GLS doručí Váš balík následující pracovní den po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se Vám zásilku doručit následující pracovní den.

Kurýrovi GLS můžete dobírku uhradit v hotovosti i kartou.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.


Zásilkovna

(69,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Objednávky přijaté do 12:00 odesíláme následující pracovní den. Zásilka pro Vás bude do 5 pracovních dnů připravena k vyzvednutí.


Česká pošta

Balík Do ruky (109,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Česká pošta garantuje doručení přímo do ruky na Vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS i e-mail Vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Pokud Vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na Vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na Vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.

Balík Na poštu (99,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Vyberte si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout.

Balík Do balíkovny (69,- Kč / dobírka +39,- Kč)

Vyberte si z 222 specializovaných výdejních míst Balíkovna po celé ČR. Balík Do balíkovny pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Pro vyzvednutí balíku můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky (obdržíte emailem a v SMS) a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete zároveň uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech.

Tip: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit balíkovnu, kde si chcete zásilku vyzvednout.


Kurýr GLS SLOVENSKO

(€ 6,-)

Kurýr GLS doručí Váš balík do 5 pracovních dní po odeslání zásilky, a to v rozmezí od 8.00 do 17.00. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, pokusí se Vám zásilku doručit následující pracovní den.

Úhrada objednávek na Slovensko probíhá bezhotovostně přes platební bránu nebo klasickým bankovním převodem.

Tip: Na www.mujbalik.com si můžete změnit datum a adresu doručení nebo si zásilku nechat doručit na některé z odběrných míst.


 

Pokud Vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytl problém při jejím doručování, kontaktujte nás prosím na lince (+420) 606 868 686 nebo na e-mailové adrese info@partyon.cz.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich používáním.