Vrácení zboží

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během 14 denní lhůty od data jeho převzetí. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČO.

Jaké zboží není možné vrátit:

Z hygienických důvodů není možné vrátit paruky, makeup, barvy na obličejpunčochové zboží, spodní prádlo, plavky, umělé řasy, umělé zuby, kontaktní čočky.

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

Nejlepší možností je zaslání vyplněného formuláře pro odstoupení od smlouvy (pdf, 89kB) a nákupního dokladu, který jste obdrželi společně se svou objednávkou.
(k otevření formuláře je potřeba mít nainstalovaný program Adobe Reader - zdarma ke stažení ZDE)

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu. 

Kam vrácené zboží zaslat?

Zboží zašlete společně s vyplněným formulářem a fakturou na adresu:

PARTYON.cz
Tyršova 213 (dvůr)
26901 Rakovník
Tel.: 606 868 686

Zásilku nezasílejte na dobírku, nebude přijata, děkujeme.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich používáním.