Vrácení zboží

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během 14 denní lhůty od data jeho převzetí. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČO.

Jaké zboží není možné vrátit:

Z hygienických důvodů není možné vrátit paruky, makeup a jiné barvy na tělo a obličejpunčochové zboží, spodní prádlo, plavky, umělé řasy, umělé zuby, kontaktní čočky. Takové zboží, zkoušené nebo použité, je považováno za hygienicky znečistěné a již nelze vrátit do prodeje.

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

Nejlepší možností je zaslání vyplněného formuláře pro odstoupení od smlouvy (pdf, 89kB) a nákupního dokladu, který jste obdrželi společně se svou objednávkou.
(k otevření formuláře je potřeba mít nainstalovaný program Adobe Reader - zdarma ke stažení ZDE)

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu. 

Kam vrácené zboží zaslat?

Zboží zašlete společně s vyplněným formulářem a fakturou na adresu:

PARTYON.cz
Tyršova 213 (dvůr)
26901 Rakovník
Tel.: 606 868 686

Zásilku nezasílejte na dobírku, nebude přijata, děkujeme.