Domů › Párty podle témat › Hippies (60. léta) › Indiánská čelenka s tyrkysovými pírky
• materiál: 60% polyester, 40% peří
Velké růžové lenonky se stříbrnými obroučky jsou bez UV filtru, takže před sluncem vás sice neochrání, ale za to skvěle doladí váš kostým hippies.
Dolaďte svůj kostým k dokonalosti pomocí růžových náušnic a náhrdelníku se symbolem peace. Náušnice snadno nasadíte pomocí klipsů.
Kníry se hodí k mnoha převlekům a k některým dokonce neodmyslitelně patří. Pokud si ale běžně knír nenecháváte růst, vyřešte to černým nalepovacím knírem.
Fialové kulaté brýle, tzv. lenonky se stříbrnými obroučky doladí váš vzhled ke kostýmu hippies.
Kníry se hodí k mnoha převlekům a k některým dokonce neodmyslitelně patří. Pokud si ale běžně knír nenecháváte růst, vyřešte to hnědým nalepovacím knírem.
Přívěšek ve tvaru peace ozdobí váš krk i celý kostým hippies. Náhrdelník je na šňůrku, takže si obvod můžete upravit dle sebe.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení