Domů › Tematické party › Halloween › Hra na oliheň (Squid game) - maska strážce kruh
Mohlo by Vás zajímat:•Celoobličejová maska, nasazení na gumičku. •tvrdý plast
Na Halloweenském večírku se objevila tajemná catwomen. Kromě škrabošky, která ji zahaluje obličej, má na sobě také černá ouška, bez kterých se žádná kočka neobejde.
Velký prsten ve tvaru pavučiny, kterou zdobí černý kamínek a stříbrný pavouk vhodně doplní kostým čarodějnice.
I padlý anděl musí mít svatozář. Jen je trochu netradiční, protože je černá. Ale právě proto se hodí k tak trochu jinému andělovi.
Nevěsta musí být nejkrásnější ze všech. A to i ta mrtvá. Ozdobte svůj účes honosným černým závojem na čelence a ulovte si svého ženicha.
Démonická čelenka s rohy a černými růžemi je tajemný a elegantní doplněk, který dodá každému kostýmu nádech temné magie.
Vyrazte do chladné Halloweenské noci jako temný přízrak nebo smrtka. Pokud chcete ale opravdu zaujmout, doplňte kapucu o masku slavné postavy vraha z filmu Vřískot.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení