Domů › Párty podle témat › Čarodějnice › Dětské fialovo-černé pruhované punčocháče
• materiál: 65% nylon, 35% polyester
Každá čarodějnice má štíhlé vrásčité prsty a strašidelným vzhled umocní dlouhé černé nehty. Čarodějnická sada, která obsahuje 10 ks nalepovacích černých nehtů a lepidlo vám takové nehty vykouzlí v mžiku.
Tři pavouci doladí nejen váš účes, ale také celý kostým čarodějnice. Pavouci, netopýři a jiná havěť jsou nejvěrnějšími společníky čarodějnic, takže jsou nedílnou součástí čarodějnického outfitu.
Latexová celoobličejová maska z vás udělá ježibabu raz dva. Maska je prodyšná, protože má otvory pro oči a nosní dírky a zadní část masky je tvořena pouze šátkem a vlasy, které jsou na masce přidělány.
Co by to bylo čarodějnici, kdyby ji nezahaloval černý plášť a hlavu ji nezdobil čarodějnický klobouk? Oboje z malé slečny kouzlí tu správnou kouzelnici.
Dlouhé rukavice nad loket s pavučinovým vzorem jsou v univerzální velikosti. Rukavice lze prát v ruce.Délka: 53 cm
Plastová maska, která má otvory pro oči, nosní dírky a ústa z vás v mžiku udělá dokonalou čarodějnici. Maska se nasazuje pomocí gumičky.
Latexový nos autentického vzhledu, který snadno nasadíte pomocí gumičky vám dodá ten správný vzhled čarodějnice.
Lehký náhrdelník s plastovými pavouky, kteří jsou spojeni gumičkou.
Síťované triko se vzorem pavučin je vhodným kostýmem pro odvážnou čarodějnici. Triko v dostání ve velikosti M (38-40).
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení