Domů › Tematické party › Halloween › Hra na oliheň (Squid game) - kostým hráče číslo 456
SOUČÁSTÍ KOSTÝMU: tepláková souprava, všité triko
Náhrdelník zdobený malými lebkami s hnáty a jako přívěšek je na něm velká lebka. Využijete ho především ke kostýmu domorodce nebo třeba čaroděje.
Ke kostýmu domorodce nezapomeňte na náramek z kostí a malých lebek. Náramek je v univerzální velikosti, protože je z gumičky, na které jsou navlečeny kosti a lebky.
Upírky se snaží být co nejvíce elegantní a okouzlující, aby mohli svést co nejvíce mužů, svých potencionálních obětí. K tomu dopomůže vysoký límec a rukavice.
Nevěsta musí být nejkrásnější ze všech. A to i ta mrtvá. Ozdobte svůj účes honosným černým závojem na čelence a ulovte si svého ženicha.
Velký prsten ve tvaru pavučiny, kterou zdobí černý kamínek a stříbrný pavouk vhodně doplní kostým čarodějnice.
Rukavice ke kostýmu kostlivce s vystouplými pěnovými kostmi dovedou váš kostým k dokonalosti.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení